Νέα

Κατάλογος Οριστικών Υποψηφιών

04/12/2017

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΤΟΥ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ ΛΕΣΒΟΥ

 

Η Εκλογική Επιτροπή του Επιμελητηρίου Λέσβου, που συγκροτήθηκε με την με αριθμό  48203/9-8-2017, ΦΕΚ 402/ΥΟΔΔ/21-8-2017απόφαση της   Αποκεντρωμένης Διοίκησης  Β. Αιγαίου στην Συνεδρίαση της 4/12/2017  , κατόπιν εκδίκασης των ενστάσεων  που υπεβλήθησαν εντός της τασσομένης εκ του νόμου προθεσμίας,  προέβη στην ανακήρυξη των οριστικών  υποψηφίων του Συνδυασμού,  για την ανάδειξη των νέων αιρετών μελών του Διοικητικού Συμβουλίου του Επιμελητηρίου Λέσβου και στην ανάρτηση της απόφασης της ανακήρυξης σε εμφανές σημείο του Επιμελητηρίου Λέσβου όπως επιτάσσει η διάταξη της παρ. 3΄άρθρου 7 Π.Δ 372/1992 όπως αντικαταστάθηκε και ισχύει:

 

ΕΝΩΤΙΚΗ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

 

ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ : ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΥΡΣΙΝΙΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

(ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ)

 

            ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΤΜΗΜΑ  (ΕΔΡΕΣ 7)

 

  1. ΑΘΑΝΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
  2. ΒΑΜΒΑΚΙΤΟΥ – ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΒΕΡΝΑΡΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  4. ΔΟΥΚΑΚΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΓΝΑΤΙΟΥ
  5. ΚΑΛΙΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  7. ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΤΟΥ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ
  8. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  9. ΠΑΠΑΡΙΣΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  10. ΠΟΥΛΕΛΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΑΣ (ΧΡΗΣΤΟΣ) ΤΟΥ ΔΟΥΚΑ
  11. ΣΙΜΕΛΛΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  12. ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  13. ΤΣΑΝΤΑΡΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  14. ΧΑΤΖΗΔΑΝΙΗΛ ΚΛΕΙΩ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

 

ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΙΚΟ  (ΕΔΡΕΣ 6)

 

  1. ΑΝΤΩΝΑΚΕΛΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  3. ΒΟΥΝΑΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΚΑΡΙΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ
  5. ΜΥΡΣΙΝΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΞΥΝΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  8. ΤΡΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  9. ΤΣΑΝΤΑΡΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  10. ΤΥΡΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  11. ΨΑΡΡΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ      (ΕΔΡΕΣ 2)

 

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΔΡΕΚΟΛΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  3. ΚΛΕΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  4. ΡΕΠΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΣΩΤΗΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΒΛΑΣΙΟΥ
  7. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ    (ΕΔΡΕΣ 6)

 

  1. ΑΛΒΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΒΑΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ – ΝΤΑΪΑΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4. ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΚΟΥΛΟΥΜΑΡΙΕΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  7. ΜΑΝΩΛΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  8. ΣΓΟΥΡΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  9. ΤΑΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  10. ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  11. ΧΑΔΕΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

 

Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

 

           ΘΕΛΞΙΟΠΗ Δ. ΤΣΕΡΔΑΝΗ   

Back to Top